דף הבית מאמרים קליפים תמונות פורום בלוג צור קשר English
 
 
הרעיון
פרויקט עולמי ליצירת מציאות טובה יותר בכל מעגלי חיינו
 
התכנית
תגובת שרשרת אנושית לשיח גלובלי וחיבור על בסיס מכנה משותף כולנו גוף אחד וכל אחד עולם ומלואו
 
הצטרפו עכשיו
יחד נשנה את ההווה לעתיד טוב...
 
פורום
 
 
בלוג
 
 
  << חזרה לרשימת כל המאמרים
מאמרים
 
תגובות בעקבות השרשרת
 

ללא שם

רציתי לשתף אתכם בסיפור קטן על תגובת שרשרת חיובית
לפני כשנתיים וחצי הייתי באירוע שבמהלכו שוחחתי עם חבר שסיפר לי על הרעיון מאחורי תגובת השרשרת . התחברתי מאד לעניין והרגשתי שהדברים קיימים אצלי עמוק בפנים אך רדומים מזה שנים. קיבלתי שרשרת עץ חרוטה משני צידיה שמצאה חן בעייני .
בדרך הביתה חשבתי על התזמון בו קיבלתי את השרשרת והרעיון שמאחוריה. זו הייתה תקופה לא קלה  עבורנו (אשתי התינוק ואני) ,  אחרי לידה לא פשוטה ומספר בעיות איתם נולד בני . כשהגעתי הביתה תליתי את השרשרת מעל המיטה בחדר השינה של אשתי ושלי  עם הרבה כוונות טובות . וכך בכל בוקר כשקמתי נתקל מבטי בשרשרת  שחידדה לי את המודעות שאני לא לבד בעולם וסביבי חיים אנשים שניזונים ומושפעים ממני וההפך. זה היה שינוי מרענן, במקום מחשבות בוקר שגרתיות .. הנה מחשבה חיובית ומפרה שמחזקת  ומקרבת  לאמת פשוטה וטהורה. בחלוף הזמן הרגשתי  שאני שואב כוח מהמחשבות האלו ויותר מזה, אני מצליח להיות טוב יותר לסביבה . במקביל חל שינוי חיובי  באווירה בבית, בני התמודד בהצלחה לא מבוטלת עם קשיים פיזיים שגרמו לנו להיות שמחים ורגועים, כנראה שזה הקרין חזרה עליו והוא הפך מתינוק סובל, בוכה ובקושי ישן, לתינוק שליו חייכן שישן הרבה יותר טוב בלילה. אני יודע שהוא התחזק מאיתנו ואנחנו התחזקנו ממנו וכן הלאה. זו  תגובת שרשרת  שהחלה מפגישה עם אדם שיש בו הרבה טוב להעניק ושבחר לשתף אותי באמת  פשוטה שיצרה אצלנו שינוי שהביא איתו הרבה אור. היום חשוב לי לשתף אחרים בתקווה להוסיף טבעות לשרשרת  ולהעצים את העוצמה שבה , שבי ושבכם.

 

הי רוני

רק הערה מהירה כדי להגיד לך תודה על השרשרת, אותה אני עונדת כל הזמן. לא יודעת מה זה, אבל זה גורם לי להרגיש בטוחה ומוגנת.
 
עד כדי כך ,הבת שלי עונדת אותה  כשהיא הולכת לישון. נתתי לה את זו שקיבלתי ממך אתמול והיא  לבשה אותה מיד ,הלכה לישון איתה  וענדה אותה לבית הספר. היא אומרת שהיא מרגישה בטוחה גם כאשר היא עונדת אותה וביקשה ממני להודות לך על זה.
 
תודה רבה לך.
 
ויקי

 

בּוֹאוּ נַצִּיל חַיִּים
מאת:שוגי21

התכוונתי בכלל לכתוב על שרשרת מיוחדת שקיבלתי מקרוב משפחה, בשבת. שרשרת יפה המורכבת מחוט עשוי עור, עיגול של עץ שבצידו האחד חרוט מגן דוד, ומצידו השני חרוטים אנשים במעגל הנותנים ידיים, והמסר החזק: "כולנו גוף אחד, כל אחד עולם ומלואו``. מוטבע על צידו השני של עיגול העץ. השרשרת באה עם דף דמוי קלף שעליו כתוב: תגובת שרשרת שרשרת זו נועדה ליצור תגובה חיובית מתוך ודעות שכולנו גוף אחד וכל אחד עולם ומלואו כי האדם עץ השדה אותו אנו עונדים ובזאת מתחייבים לנהוג טוב בעצמנו ובסובבים אותנו. רוני לבבי עומד מאחורי הפרויקט הנחמד הזה כתובת האתר שלו היא: http://www.bbalance.com/